Човни "Барк" -  надійність, практичність, естетичність... Саме те, для рибалок, мисливців і для прогулянок сім'єю на воді.

  • BARK - це гребні та моторні надувні човни, кожен з яких має декілька модифікацій. Всі човни виготовляються з високоміцних синтетичних матариалів з використанням сучасної технології та відрізняються надійністю, універсальністю і відмінними мореплавними якостями. Ручна робота дозволяє гарантувати нам якість і надійність.

Комплектація

В комплект човна входить (залежно від моделі):

1. Човен надувний

2. Сидіння

3. Насос

4. Весла

5. Слань днищова

6. Навісний транець для кріплення двигуна

7. Сумка для переноски

8. Ремкомплект

9. Інструкція з експлуатації

10. Сертифікат малого судна

11. Чек про покупку з мокрою печаткою.

12. Гарантія.

 

 


Нестандартні човни

По замовленню клієнта можливе виготовлення човнів з матеріалу щільністю 1100 г/м.кв. Такі човни (крім усіх моделей BN, ВТ-360S, ВТ-420S, ВТ-450S) будуть дорожчі. Ціну уточнюйте.

Можливі кольори матеріалу: чорний, жовтий, синій, оливка, червоний, світло - сірий, хакі камуфляж. МОЖЛИВО ВИГОТОВЛЕННЯ ЧОВНІВ З УСІМА КОВЗАЮЧИМИ СИДІННЯМИ. Ціну і комплектацію УТОЧНЮЙТЕ.


Кредитування

Можливе кредитування на умовах банку

Все що потрібно:

1. Паспорт

2. Ідентифікаційний код


Оплата за човни здійснюється при отриманні товару на складі готівкою. Можливий також безготівковий варіант розрахунку через банк. Також можливий перерахунок коштів на банківську картку. Можливе кредитування на умовах банку.